Meghitt és iskolánk hagyományaihoz méltó ballagási ünnepségen vettünk búcsút 4 végzős osztályunktól:
12.a – magyar-német két tanítási nyelvű gépészet (osztályfőnök: Tóth Petra Dóra)
12.b – gépészet (osztályfőnök: Süveges Zsolt Imre)
12.d – magyar-angol két tanítási nyelvű informatika (osztályfőnök: Verebné Lénárt Judit)
12.i – informatika (osztályfőnök: Havas Attila)
Az ünnepségen az alábbi elismeréseket vehették át diákjaink és kollégáink:
Bozó Beáta tanárnő a PG Kiváló Oktatója díj
Kassainé Komló Ilona és Bodor László a PG Örökös Dolgozója Életműdíj
A bölcsességet és tudást jelképező bagolyfejű botra Simon Tamás 12.d osztályos tanuló neve került fel.
Csányi József polgármester úr által létrehozott alapítvány Endre Csongor és Simon Tamás kiemelkedő tanulmányi munkáját ismerte el 250-250 ezer forinttal. Ezúton is köszönjük polgármester úr nagylelkű adományát.
Az ünnepség keretein belül jutalomkönyvet vehetett át:
Bacsa Mihály (12.A) - jeles tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért.
Benedek Bence Zoltán (12.A) - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért, közösségi munkájáért és az ÁSZÉV gépgyártás-technológiai ismeretek kategóriájában elért XIII. helyezéséért.
Endre Csongor (12.A) - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért, közösségi munkájáért és az ÁSZÉV gépgyártás-technológiai ismeretek kategóriájában elért XVI. helyezéséért.
Gogolák Zsombor (12.A) - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért és kimagasló közösségi munkájáért.
Kalányosi Balázs Mihály (12.A) - jó tanulmányi eredményéért, pédamutató magatartásáért, szorgalmáért.
Kovács Ákos (12.A) - közösségi munkájáért és a tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményeiért.
Kovács Márton (12.A) - közösség munkájáért, az irodalmi tanulmányi versenyen elért eredményéért.
Mészáros Dávid (12.A) - közösségi munkájáért és a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Nagy Árpád (12.A) - a Petőfi nevét viselő középiskolák országos találkozója irodalmi pályázatán elért III. helyezéséért.
Nagy-Sebestyén Nándor (12.A) - kiemelkedő közösségi munkájáért.
Pál Brigitta Piroska (12.A) - példamutató közösségi munkájáért.
Rosznáky- Barna Zsombor (12.A) - a tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményeiért, közösségi munkájáért és a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Surányi Lajos (12.A) - közösségi munkájáért, a szavaló versenyeken és az irodalmi tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményeiért.
Szabó Tamás (12.A) - jeles tanulmányi eredményéért, pédamutató szorgalmáért és közösségi munkájáért.
Balázs Ábel (12.B) - jeles tanulmányi eredményéért és példás szorgalmáért.
Besenyői Péter (12.B) - a Fair Play kupán évek alatt nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Flaisz István Miklós (12.B) - jó tanulmányi erdményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmaért és közösségi munkájáért.
Klupács Máté Attila (12.B) - jó tanulmányi erdményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmaért és példaértékű közösségi munkájáért.
Mihálykó Benedek (12.B) - a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Molitor Lajos (12.B) - jó tanulmányi erdményéért és példamutató szorgalmaért.
Turza Dániel (12.B) - kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért és a tanulmányi versenyeken elért kiemelkedő eredményeiért.
Horváth Levente Zoltán (12.D) - közösségi munkájáért.
Juhász Alexandra (12.D) - kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért, versenyszerepléséért és közösségi munkájáért.
Kása Ákos (12.D) - jeles tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért.
Kis Ticián (12.D) - kiemelkedő közösségi munkájáért és versenyeredményeiért.
Kovács Bálint (12.D) - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, közösségi munkájáért és a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Magyar Péter (12.D) - kiemelkedő sportteljesítményeiért és példamutató magatartásáért.
Molnár Dániel (12.D) - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, kiemelkedő közösségi munkájáért és a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Ormándi Norbert (12.D) - kitűnő tanulmányi eredményéért, a Wordskills 2024 Nemzeti Előválogató Versenyen szoftverfejlesztés kategóriában elért IV.helyezéséért, valamint az ÁSZÉV informatikai ismeretek kategóriájában elért XVI. helyezéséért.
Sebestyén István (12.D) - az iskola informatikai hálózatának fejlesztésében nyújtott önzetlen segítségéért, versenyeredményeiért.
Seres Enikő (12.D) - jeles tanulmányi eredményéért, versenyszerepléséért és kiemelkedő közösségi munkájáért.
Simon Tamás (12.D) - kitűnő tanulmányi eredményéért, a Wordskills 2024 Nemzeti Előválogató Versenyen informatikai rendszerüzemeltető kategóriában elért II.helyezéséért, az ÁSZÉV informatikai ismeretek kategóriájában elért III. helyezéséért, a Skills Junior versenyen megszerzett I. helyezéséért és példaértékű közösségi munkájáért.
Szalai Ádám (12.D) - jó tanulmányi eredményéért és a Röplabda Diákolimpián nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Ürögdi Zsolt (12.D) - jeles tanulmányi eredményéért, versenyszerepléseiért és az iskola informatikai hálózatának fejlesztésében nyújtott önzetlen segítségéért.
Kecskeméti Mihály (12.D ) - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és közösségi munkájáért.
Kerti Bence (12.D ) - jó tanulmányi munkájáért, példamutató magatartásáért.
Boros Gyevi Kristóf (12.I) - kiemelkedő közösségi munkájáért.
Kapus Konrád Kristóf (12.I) - jó tanulmányi eredményéért és a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen elért megyei II. és országos XI. helyezéséért.
Kátai Kende (12.I) - jó tanulmányi eredményéért, valamint példamutató magatartásáért és szorgalmáért.
Kullai Ádám (12.I) - a Röplabda Diákolimpia országos döntőjében nyújtott kiemelkedő teljesítményéért.
Oláh Imre (12.I) - jó tanulmányi eredményéért.
Pál Nikoletta Krisztina (12.I) - kiemelkedő közösségi munkájáért.
Petrik Vivien Melinda (12.I) - kiemelkedő közösségi munkájáért.
Sinkó Roland (12.I) - a Fair Play Kupán elért megyei IV. helyezéséért.
Sziládi Patrik (12.I) - jó tanulmányi eredményéért és a Fair Play Kupán elért megyei IV. helyezéséért.
Szöllösi Dóra (12.I) - kiemelkedő közösségi munkájáért.
Timár Bálint (12.I) - a Fair Play Kupán elért megyei IV. helyezéséért.
Tóth Szabolcs (12.I) - jó tanulmányi eredményéért.
Szívből gratulálunk minden jutalmazottnak! Minden diáknak sikeres érettségi vizsgát kívánunk!